Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Resultaat 141–160 van de 284 resultaten wordt getoond
Pir 90mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:4.05 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,54 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 102,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 100mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:4.50 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 39,15 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 112,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 120mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:5.45 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 44,76 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 132,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 142mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:6.45 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 51,44 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 154,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 30mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:1.35 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,60 p/m²
| RD - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 42,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 40mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:1.80 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,73 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 52,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 50mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:2.25 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 32,57 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 62,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 60mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:2.70 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 34,78 p/m²
| RD - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 72,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 70mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:3.15 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,83 p/m²
| RD - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 82,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 81mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:3.65 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 38,70 p/m²
| RD - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 93,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 90mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:4.05 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 41,25 p/m²
| RD - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 102,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 100mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:4.50 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 43,59 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 112,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 120mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:5.45 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 48,92 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 132,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 142mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:6.45 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 54,25 p/m²
| RD - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 154,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 30mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:1.35 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,42 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 39mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 40mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:1.80 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 24,49 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 49mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 50mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:2.25 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 26,34 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 59mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 60mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:2.70 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,46 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 69mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 70mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:3.15 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,42 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 79mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 81mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:3.65 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 32,45 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 90mm |
| m2 per plaat | 1.46 |