Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Toont alle 7 resultaten
Isovlas PL Bouwplaat | 1200x600x100mm – Rd:2.63 (=3,6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 2.63 |
| Dikte | 100mm |
| m2 per pak | 3.60 |
Isovlas PL Bouwplaat | 1200x600x170mm – Rd:4.47 (=1,44m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 4.47 |
| Dikte | 170mm |
| m2 per pak | 1.44 |
Isovlas PL Bouwplaat | 1200x600x120mm – Rd:3.16 (=2,88m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 3.16 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per pak | 2.88 |
Isovlas PL Bouwplaat | 1200x600x50mm – Rd:1.32 (=7,2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 1.32 |
| Dikte | 50mm |
| m2 per pak | 7.20 |
Isovlas PL Bouwplaat | 1200x600x70mm – Rd:1.84 (=5,04m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 1.84 |
| Dikte | 70mm |
| m2 per pak | 5.04 |
Isovlas mes
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 480mm |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Isovlas |
Isovlas PL Bouwplaat | 1200x600x140mm – Rd:3.68 (=2,16m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 3.68 |
| Dikte | 140mm |
| m2 per pak | 2.16 |

