Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Vloerisolatie
Toont alle 13 resultaten
Unidek EPS-100 SE | 2000x1000x30mm – Rd:0.80 (=2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 4,30 p/m²
| Rd - Waarde | 0.80 |
| Dikte | 30mm |
| m2 per plaat | 2.00 |
Unidek EPS-100 SE | 1000x500x10mm – Rd:0.25 (=0,5m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 1,71 p/m²
| Rd - Waarde | 0.28 |
| Dikte | 10mm |
| m2 per plaat | 0.5 |
Unidek EPS-100 SE | 2000x1000x20mm – Rd:0.55 (=2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 3,04 p/m²
| Rd - Waarde | 0.56 |
| Dikte | 20mm |
| m2 per plaat | 2.00 |
Unidek EPS-100 SE | 2000x1000x120mm – Rd:3.30 (=2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 17,23 p/m²
| Rd - Waarde | 3.33 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per plaat | 2.00 |
Unidek EPS-100 SE | 2000x1000x40mm – Rd:1.10 (=2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 5,73 p/m²
| Rd - Waarde | 1.11 |
| Dikte | 40mm |
| m2 per plaat | 2.00 |
Unidek EPS-100 SE | 2000x1000x50mm – Rd:1.35 (=2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 7,15 p/m²
| Rd - Waarde | 1.39 |
| Dikte | 50mm |
| m2 per plaat | 2.00 |
Unidek EPS-100 SE | 2000x1000x100mm – Rd:2.75 (=2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 14,36 p/m²
| Rd - Waarde | 2.78 |
| Dikte | 100mm |
| m2 per plaat | 2.00 |
YBS SuperQuilt 40mm | 10000x1500mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 18,55 p/m²
| Rc - Waarde | 2.59 |
| Dikte | 40mm |
| m2 per rol | 15 |
Neopor 032 EPS Gevelisolatie | 1000x500x120mm – Rd:3.75 (=2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 13,87 p/m²
| Rd - Waarde | 3.75 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per pak | 2.00 |
PIF Floor 35 isolatie | 52mm 8,4×1,2m – Rd:3.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Floor 40 isolatie | 67mm 8,4×1,2m – Rd:4.00 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.15 |
| Dikte | 67mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Floor 45 isolatie | 82mm 8,4×1,2m – Rd:4.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.65 |
| Dikte | 82mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Biobased Floor 35 isolatie | 52mm 8,4×1,2m – Rd:3.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per rol | 10.00 |

