Profiteer van korting op Biobased isolatie!
“Isobouw Bovenbeugels B 350 t.b.v. PowerKist (10st)” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Resultaat 81–100 van de 142 resultaten wordt getoond
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x30mm – Rd:1.40 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 23,82 p/m²
| Rd - Waarde | 1.40 |
| Dikte | 30mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x40mm – Rd:1.90 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 29,01 p/m²
| Rd - Waarde | 1.90 |
| Dikte | 40mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x50mm – Rd:2.35 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,83 p/m²
| Rd - Waarde | 2.35 |
| Dikte | 50mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x70mm – Rd:3.30 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 42,66 p/m²
| Rd - Waarde | 3.30 |
| Dikte | 70mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x80mm – Rd:4.25 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 47,56 p/m²
| Rd - Waarde | 3.80 |
| Dikte | 80mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x90mm – Rd:4.75 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 53,16 p/m²
| Rd - Waarde | 4.25 |
| Dikte | 90mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x100mm – Rd:4.75 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 58,60 p/m²
| Rd - Waarde | 4.75 |
| Dikte | 100mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Kooltherm K3 Vloerplaat | 1200x600x120mm – Rd:5.70 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 69,97 p/m²
| Rd - Waarde | 5.70 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Knauf Naturoll 032 Glaswol | 2000x580x245mm – Rd:7.65 (=1,16m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 23,51 p/m²
| Rd - Waarde | 7.65 |
| Dikte | 245mm |
| m2 per rol | 1.16 |
Knauf Naturoll 035 Glaswol | 3100x580x240mm – Rd:6.85 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 15,90 p/m²
| Rd - Waarde | 6.85 |
| Dikte | 240mm |
| m2 per rol | 1.98 |
Knauf Naturoll 035 Glaswol | 5300x380x140mm – Rd:4.00 (=2,01m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 9,32 p/m²
| Rd - Waarde | 4.00 |
| Dikte | 140mm |
| m2 per rol | 2.02 |
Isobouw PowerKist Bodemplaat 350 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 76,64 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 350mm |
| Soort | Bodemplaat |
Isobouw PowerKist Bodemplaat 400 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 80,96 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 400mm |
| Soort | Bodemplaat |
Isobouw PowerKist Zijwand 400 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,65 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 400mm |
| Soort | Zijwand |
Isobouw PowerKist Zijwand 500 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 46,33 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 500mm |
| Soort | Zijwand |
Isobouw Bovenbeugels B 350 t.b.v. PowerKist (10st)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 17,02 per pak
| B | 350 |
| Aantal | 10 |
| Soort | Bovenbeugel |
Isobouw Bovenbeugels B 400 t.b.v. PowerKist (10st)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 17,64 per pak
| B | 400 |
| Aantal | 10 |
| Soort | Bovenbeugel |
Isobouw Haringen t.b.v. PowerKist (10st)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 10,98 p/m²
| Diameter | 8mm |
| Aantal | 10 |
| Soort | Haring |
URSA Frametec 32 Glaswol | 4500x580x120mm – Rd:3.75 (=2,61m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 10,07 p/m²
| Rd - Waarde | 3.75 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per rol | 2.61 |
URSA Frametec 32 Glaswol | 3700x580x140mm – Rd:4.35 (=2,15m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 11,45 p/m²
| Rd - Waarde | 4.35 |
| Dikte | 140mm |
| m2 per rol | 2.15 |