Profiteer van korting op Biobased isolatie!
“Isobouw PowerKist Zijwand 500 L=1200mm (4st/pak)” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Toont alle 9 resultaten
Isobouw PowerKist Bodemplaat 350 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 76,64 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 350mm |
| Soort | Bodemplaat |
Isobouw PowerKist Bodemplaat 400 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 80,96 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 400mm |
| Soort | Bodemplaat |
Isobouw PowerKist Zijwand 400 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,65 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 400mm |
| Soort | Zijwand |
Isobouw PowerKist Zijwand 500 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 46,33 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 500mm |
| Soort | Zijwand |
Isobouw Bovenbeugels B 350 t.b.v. PowerKist (10st)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 17,02 per pak
| B | 350 |
| Aantal | 10 |
| Soort | Bovenbeugel |
Isobouw Bovenbeugels B 400 t.b.v. PowerKist (10st)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 17,64 per pak
| B | 400 |
| Aantal | 10 |
| Soort | Bovenbeugel |
Isobouw Haringen t.b.v. PowerKist (10st)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 10,98 p/m²
| Diameter | 8mm |
| Aantal | 10 |
| Soort | Haring |
Isobouw PowerKist Bodemplaat 500 L=1200mm (4st/pak)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 97,49 per pak
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 500mm |
| Soort | Bodemplaat |
Isobouw Bovenbeugels B 500 t.b.v. PowerKist (10st)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 19,29 p/m²
| B | 500 |
| Aantal | 10 |
| Soort | Bovenbeugel |