Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Dunisoleren.nl
Resultaat 41–60 van de 203 resultaten wordt getoond
Pir 142mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:6.45 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 46,75 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 154,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 30mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:1.35 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 26,65 p/m²
| RD - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 42,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 40mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:1.80 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,38 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 52,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 50mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:2.25 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,70 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 62,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 60mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:2.70 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 31,64 p/m²
| RD - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 72,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 70mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:3.15 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,32 p/m²
| RD - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 82,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 81mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:3.65 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 34,85 p/m²
| RD - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 93,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 90mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:4.05 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,96 p/m²
| RD - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 102,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 100mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:4.50 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 40,38 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 112,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 120mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:5.45 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 43,29 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 132,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 142mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:6.45 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 49,77 p/m²
| RD - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 154,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 30mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:1.35 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 20,55 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 39mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 40mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:1.80 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,23 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 49mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 50mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:2.25 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 24,54 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 59mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 60mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:2.70 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 25,44 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 69mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 70mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:3.15 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 27,05 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 79mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 81mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:3.65 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,73 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 90mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 90mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:4.05 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,53 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 99mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 100mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:4.50 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,58 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 109mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 120mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:5.45 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,81 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 129mm |
| m2 per plaat | 1.46 |