Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Dunisoleren.nl
Resultaat 21–40 van de 203 resultaten wordt getoond
Pir 142mm + Gipsplaat RK | 3000x600x9,5mm – Rd:6.45 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 47,58 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 151,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 30mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:1.35 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 20,62 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 52,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 40mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:1.80 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,29 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 52,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 50mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:2.25 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 25,09 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 62,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 60mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:2.70 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 26,01 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 72,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 70mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:3.15 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 27,07 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 82,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 81mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:3.65 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,54 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 93,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 90mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:4.05 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,95 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 102,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 100mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:4.50 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 34,49 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 112,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 120mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:5.45 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,77 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 132,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 142mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:6.45 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 42,69 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 154,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 30mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:1.35 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 21,75 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 42,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 40mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:1.80 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 23,21 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 52,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 50mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:2.25 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 25,95 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 62,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 60mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:2.70 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 27,08 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 72,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 70mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:3.15 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,59 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 82,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 81mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:3.65 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,33 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 93,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 90mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:4.05 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 32,22 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 102,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 100mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:4.50 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 35,90 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 112,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 120mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:5.45 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 39,02 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 132,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |