Profiteer van korting op Biobased isolatie!
“MDF noklat parelwit 10x120x2600mm” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Resultaat 41–57 van de 57 resultaten wordt getoond
ATI tape PE | 100mm x 50m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 24,50 per stuk
| Lengte | 50000mm |
| Breedte | 100mm |
| St per doos | 6 |
ATI tape transparant | 100mm x 25m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 38,69 per stuk
| Lengte | 25000mm |
| Breedte | 100mm |
| St per doos | 6 |
Actis Triso Laine+ | 35mm 10000x1600mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,39 p/m²
| Rc - Waarde | n.v.t. |
| Dikte | 35mm |
| m2 per rol | 16 |
Actis Multidhesif tape | tbv Triso Laine+ 100mm 20m/rol
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,00 per stuk
| Lengte | 20000mm |
| Breedte | 100mm |
| St per doos | 6 |
YBS BreatherQuilt | Dubbelzijdige tape 50mm x 50m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 19,95 per stuk
| Lengte | 50000mm |
| Breedte | 50mm |
| St per doos | 16 |
ATI Pro Basic Damp-open | 45mm 10000x1500mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,87 p/m²
| Rd - Waarde | 1.91 |
| Dikte | 45mm |
| m2 per rol | 15 |
PIF Floor 35 isolatie | 52mm 8,4×1,2m – Rd:3.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Floor 40 isolatie | 67mm 8,4×1,2m – Rd:4.00 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.15 |
| Dikte | 67mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Floor 45 isolatie | 82mm 8,4×1,2m – Rd:4.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.65 |
| Dikte | 82mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Roof 35 isolatie | 105mm 5,0×1,2m – Rd:3.50 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.51 |
| Dikte | 105mm |
| m2 per rol | 6.00 |
PIF Roof 40 isolatie | 120mm 5,0×1,2m – Rd:4.00 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.93 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per rol | 6.00 |
PIF Roof 45 isolatie | 135mm 5,0×1,2m – Rd:4.50 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.34 |
| Dikte | 135mm |
| m2 per rol | 6.00 |
DuoFoil ALU Vent 45 | 45mm 10000x1200mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 18,95 p/m²
| Rc - Waarde | 1.70 |
| Dikte | 40mm |
| m2 per rol | 12 |
Duofoil DuoTape | Vent voegtape 75mm x 50m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,90 per stuk
| Lengte | 50000mm |
| Breedte | 75mm |
| St per doos | 16 |
MDF noklat parelwit 10x120x2600mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 12,42 per stuk
| Lengte | 2750mm |
| Breedte | 120mm |
| Dikte | 12 |
PIF Biobased Floor 35 isolatie | 52mm 8,4×1,2m – Rd:3.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Biobased Roof 35 isolatie | 105mm 5,0×1,2m – Rd:3.50 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.51 |
| Dikte | 105mm |
| m2 per rol | 6.00 |

