Profiteer van korting op Biobased isolatie!
“Power Bit (t.b.v. Montage Plug)” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Resultaat 21–40 van de 57 resultaten wordt getoond
PIF Montageschijf
Gewaardeerd 4.00 uit 5
Op voorraad
| Diameter | 60mm |
| Materiaal | Kunststof |
| St per doos | 500 |
PIF luchtdichttape | 100mm x 25m1
Gewaardeerd 4.00 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 25000mm |
| Breedte | 100mm |
| St per doos | 6 |
PIF Montage Stift (120mm)
Gewaardeerd 4.50 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 120mm |
| Materiaal | Kunststof |
| St per doos | 250 |
ATI Atifix isolatietape | 100mm x 25m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 67,46 per stuk
| Lengte | 25000mm |
| Breedte | 100mm |
| St per doos | 6 |
Isolatie Montage Plug (110mm)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 110mm |
| Materiaal | Kunststof |
| St per doos | 250 |
Isolatie Montage Plug (130mm)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 130mm |
| Materiaal | Kunststof |
| St per doos | 250 |
Power Bit (t.b.v. Montage Plug)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 300mm |
| Soort | Zeskantbit |
| Materiaal | Metaal |
Isolatie Montage Plug (90mm)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 90mm |
| Materiaal | Kunststof |
| St per doos | 250 |
PIF Montage Stift (140mm)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Lengte | 140mm |
| Materiaal | Kunststof |
| St per doos | 200 |
Actis Hybris | 1200x1300x170mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 20,78 p/m²
| Rd - Waarde | 5.15 |
| Dikte | 170mm |
| m2 per pak | 3.12 |
ATI Pro Bardage Damp-open | 80mm 10000x1500mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,65 p/m²
| Rd - Waarde | 3.25 |
| Dikte | 80mm |
| m2 per rol | 15 |
PIF Isofast 35 isolatie 115mm 1300x600mm – Rd:3.50
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
v.a. € 78,28 per m2
| Rc - Waarde | 3.32 |
| Dikte | 115mm |
| m2 per plaat | 0.78 |
PIF Isofast 40 isolatie 130mm 1300x600mm – Rd:4.00
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
v.a. € 80,73 per m2
| Rc - Waarde | 3.74 |
| Dikte | 130mm |
| m2 per plaat | 0.78 |
PIF Isofast 45 isolatie 145mm 1300x600mm – Rd:4.50
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
v.a. € 83,19 per m2
| Rc - Waarde | 5.48 |
| Dikte | 150mm |
| m2 per plaat | 0.78 |
PIF Isofast 50 isolatie 160mm 1300x600mm – Rd:5.00
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
v.a. € 88,08 per m2
| Rc - Waarde | 4.56 |
| Dikte | 160mm |
| m2 per plaat | 0.78 |
PIF Isofast 55 isolatie 175mm 1300x600mm – Rd:5.50
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
v.a. € 90,53 per m2
| Rc - Waarde | 7.54 |
| Dikte | 210mm |
| m2 per plaat | 0.78 |
PIF Isofast 60 isolatie 190mm 1300x600mm – Rd:6.00
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
v.a. € 92,96 per m2
| Rc - Waarde | 6.85 |
| Dikte | 190mm |
| m2 per plaat | 0.78 |
PIF Isofast afwerkplint 2600x70x8mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 8,47 per stuk
| Lengte | 2600mm |
| Breedte | 70mm |
| St per pak | 10 |
PIF Isofast luchtdichte dakdoorvoer 100-130 mm 1st/pak
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 39,57 per stuk
| Diameter | 100-130mm |
| Kleur | Wit |
| St per pak | 1 |
PIF Isofast dakraamafwerking 250x1600mm 4st/pak
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 177,25 per stuk
| Lengte | 1600mm |
| Breedte | 250mm |
| St per pak | 4 |




