Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Voor 14:00 uur besteld, de volgende werkdag in huis
Gratis verzending vanaf € 1.950,-
Kies zelf je leverdatum!
Vragen? Neem contact met ons op!
Voor 14:00 uur besteld, de volgende werkdag in huis
Gratis verzending, vanaf € 1.950,-
Resultaat 121–127 van de 127 resultaten wordt getoond
Op voorraad
| Rd - Waarde | 3.70 |
| Dikte | 145mm |
| m2 per pak | 2.88 |
Op voorraad
| αw - waarde | 0.95 |
| Dikte | 45mm |
| m2 per pak | 9.36 |
Op voorraad
| Rd - Waarde | 0.95 |
| Dikte | 30mm |
| m2 per plaat | 2.16 |
Op voorraad
| Rd - Waarde | 5.25 |
| Dikte | 185mm |
| m2 per rol | 1.52 |
Op voorraad
| Rd - Waarde | 1.11 |
| Dikte | 40mm |
| m2 per pak | 8.42 |
Op voorraad
| Rd - Waarde | 3.68 |
| Dikte | 140mm |
| m2 per pak | 2.16 |
Op voorraad
| Rd - Waarde | 4.10 |
| Dikte | 160mm |
| m2 per pak | 1,98 |
Nog geen account?
Account aanmaken