Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Winkel
Resultaat 701–720 van de 722 resultaten wordt getoond
Dun Agro Hennep FL | 1100x600x160mm – Rd:4.10 (=1,98m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 4.10 |
| Dikte | 160mm |
| m2 per pak | 1,98 |
Pir 20mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 24,92 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 32mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 30mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:1.35 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 25,87 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 42mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 40mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:1.80 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,25 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 50mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:2.25 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 30,80 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 62mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 60mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:2.70 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,12 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 72mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 70mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:3.15 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 35,26 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 82mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 81mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:3.65 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 37,22 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 93mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 90mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:4.05 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 39,60 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 102mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 100mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:4.50 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 42,04 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 112mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 120mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:5.45 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 46,91 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 132mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 142mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:6.45 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 52,02 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 154mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Dakschroef 4.8x50mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 47,95 per emmer
| Lengte | 50mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 30mm |
Dakschroef 4.8x60mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 48,95 per emmer
| Lengte | 60mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 40mm |
Dakschroef 4.8x70mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 51,95 per emmer
| Lengte | 70mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 50mm |
Dakschroef 4.8x80mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 53,95 per emmer
| Lengte | 80mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 60mm |
Dakschroef 4.8x90mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 55,95 per emmer
| Lengte | 90mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 70mm |
Dakschroef 4.8x100mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 57,95 per emmer
| Lengte | 100mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 80mm |
Dakschroef 4.8x110mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 59,95 per emmer
| Lengte | 110mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 90mm |
Dakschroef 4.8x120mm incl. drukplaat Ø70mm – 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 64,95 per emmer
| Lengte | 120mm |
| Diameter | 4.8mm |
| Isolatiedikte | 100mm |
