Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Winkel
Resultaat 641–660 van de 722 resultaten wordt getoond
Isovlas PL Bouwplaat | 1200x600x140mm – Rd:3.68 (=2,16m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rd - Waarde | 3.68 |
| Dikte | 140mm |
| m2 per pak | 2.16 |
Pir 20mm + Gipsplaat RK | 2600x600x9,5mm – Rd:0.90 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 21,43 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 39,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 20mm + Gipsplaat RK | 3000x600x9,5mm – Rd:0.90 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 23,02 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 39,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 20mm + Gipsplaat AK | 1200x600x12,5mm – Rd:0.90 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 21,29 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 32,5mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Pir 20mm + Gipsplaat AK | 2600x600x12,5mm – Rd:0.90 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 21,59 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 32,5mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 20mm + Gipsplaat AK | 3000x600x12,5mm – Rd:0.90 (=1,8m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,76 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 32,5mm |
| m2 per plaat | 1.80 |
Pir 20mm + Gipsplaat AK H2 | 2600x600x12,5mm – Rd:0.90 (=1,56m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 26,59 p/m²
| RD - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 32,5 mm |
| m2 per plaat | 1.56 |
Pir 20mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 21,52 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 29mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 20mm + OSB | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 27,16 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 38mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 20mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 38,33 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 38mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 20mm + Houtwolcement wit | 1200x600x15mm – Rd:0.90 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 41,14 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 35mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
PIF Biobased Floor 35 isolatie | 52mm 8,4×1,2m – Rd:3.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Biobased Roof 35 isolatie | 105mm 5,0×1,2m – Rd:3.50 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.51 |
| Dikte | 105mm |
| m2 per rol | 6.00 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x20mm | Pir dakplaat – Rd:0.90 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 8,87 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 20mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Plafondpaneel Agnes One-step Linnen wit 1220x620x12mm – 4st/pak
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 16,95 p/m²
| Dikte | 12mm |
| Lengte | 1220mm |
| Breedte | 620mm |
Agnes One-step kniklijst Stuc wit 2700x26x26mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 9,95 per stuk
| Dikte | 8mm |
| Lengte | 2600mm |
| Breedte | 44mm |
Pir 20mm + Plafondpaneel Agnes Stucwit 1200x600x12mm – Rd:0.90 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 35,52 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 32mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Pir 30mm + Plafondpaneel Agnes Stucwit 1200x600x12mm – Rd:1.35 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,46 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 42mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Pir 40mm + Plafondpaneel Agnes Stucwit 1200x600x12mm – Rd:1.80 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 38,55 p/m²
| Rd - Waarde | 1,80 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Pir 50mm + Plafondpaneel Agnes Stucwit 1200x600x12mm – Rd:2.25 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 40,53 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 62mm |
| m2 per plaat | 0.72 |

