Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Winkel
Resultaat 321–340 van de 722 resultaten wordt getoond
Pir 30mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:1.35 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 39,33 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 48mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 40mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:1.80 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 41,57 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 58mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 50mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:2.25 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 43,97 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 68mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 60mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:2.70 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 46,38 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 78mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 70mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:3.15 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 48,30 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 88mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 81mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:3.65 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 50,64 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 99mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 90mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:4.05 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 53,10 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 108mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 100mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:4.50 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 55,98 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 118mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 120mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:5.45 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 61,44 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 138mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 142mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:6.45 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 67,22 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 160mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x30mm | Pir dakplaat – Rd:1.35 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 9,95 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 30mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x40mm | Pir dakplaat – Rd:1.80 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 12,10 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 40mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x50mm | Pir dakplaat – Rd:2.25 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 14,41 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 50mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x60mm | Pir dakplaat – Rd:2.70 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 16,39 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 60mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x70mm | Pir dakplaat – Rd:3.15 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 18,31 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 70mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x81mm | Pir dakplaat – Rd:3.65 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 19,99 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 81mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x90mm | Pir dakplaat – Rd:4.05 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 22,13 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 90mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x100mm | Pir dakplaat – Rd:4.50 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 24,31 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 100mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x120mm | Pir dakplaat – Rd:5.45 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,74 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per plaat | 0.72 |
Recticel Eurothane Silver | 1200x600x142mm | Pir dakplaat – Rd:6.45 (=0,72m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,37 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 142mm |
| m2 per plaat | 0.72 |