Profiteer van korting op Biobased isolatie!
Isover
“Isover Vario | KB1 tape 60mm x 40m1” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Toont alle 7 resultaten
Isover Vario KM duplex UV klimaatfolie | 1,5 x 40m1 (=60m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 5,30 per rol
| Lengte | 40000mm |
| Breedte | 1500mm |
| Soort | Klimaat |
Isover Vario | Doublefit kit koker 310ml
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 11,49 per stuk
| Inhoud | 310ml |
| Kleur | Zwart |
| St per doos | 12 |
Isover Vario | KB1 tape 60mm x 40m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 57,95 per rol
| Lengte | 40000mm |
| Breedte | 60mm |
| St per doos | 5 |
Isover Vario | Multitape SL 60mm x 25m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 59,95 per rol
| Lengte | 25000mm |
| Breedte | 60mm |
| St per doos | 10 |
Isover RKL-31 Façade glaswol 1200x3000x30mm – Rd:0.95 (=25,2m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 25,49 p/m²
| Rd - Waarde | 0.95 |
| Dikte | 30mm |
| m2 per pak | 25.20 |
Isover Façade Tape | 60mm x 50m1
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 107,67 per rol
| Lengte | 50000mm |
| Breedte | 60mm |
| Kleur | Grijs |
Isover RKL Spacer 30mm 250st/ds
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 220,00 per doos
| Dikte | 30mm |
| Materiaal | Kunststof |
| St per doos | 250 |
