Profiteer van korting op Biobased isolatie!
2440
Resultaat 41–56 van de 56 resultaten wordt getoond
Spaanplaat groen V313 | 2440x1220x18mm 2xT&Gr
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 9,27 p/m²
| Dikte | 18mm |
| Lengte | 2440mm |
| Breedte | 1220mm |
OSB plaat 3 | 2440x590x12mm T&G
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 8,79 p/m²
| Dikte | 12mm |
| Lengte | 2440mm |
| Breedte | 600mm |
Pir 20mm + OSB | 2440x600x9mm – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 19,81 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 29mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 20mm + OSB | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 25,45 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 38mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 20mm + Underlayment | 2440x600x18mm 4xT&G – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 36,42 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 38mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 20mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:0.90 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 23,10 p/m²
| Rd - Waarde | 0.90 |
| Dikte | 32mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 30mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:1.35 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 23,89 p/m²
| Rd - Waarde | 1.35 |
| Dikte | 42mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 40mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:1.80 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 25,84 p/m²
| Rd - Waarde | 1.80 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 50mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:2.25 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 28,84 p/m²
| Rd - Waarde | 2.25 |
| Dikte | 62mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 60mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:2.70 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 29,83 p/m²
| Rd - Waarde | 2.70 |
| Dikte | 72mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 70mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:3.15 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 31,58 p/m²
| Rd - Waarde | 3.15 |
| Dikte | 82mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 81mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:3.65 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 33,19 p/m²
| Rd - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 93mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 90mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:4.05 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 35,14 p/m²
| Rd - Waarde | 4.05 |
| Dikte | 102mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 100mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:4.50 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 38,70 p/m²
| Rd - Waarde | 4.50 |
| Dikte | 112mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 120mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:5.45 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 41,13 p/m²
| Rd - Waarde | 5.45 |
| Dikte | 132mm |
| m2 per plaat | 1.46 |
Pir 142mm + OSB | 2440x600x12mm 4xT&G – Rd:6.45 (=1,464m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 47,45 p/m²
| Rd - Waarde | 6.45 |
| Dikte | 154mm |
| m2 per plaat | 1.46 |