Profiteer van korting op Biobased isolatie!
PIF Isolatie
“MDF noklat parelwit 10x120x2600mm” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Resultaat 21–28 van de 28 resultaten wordt getoond
PIF Floor 40 isolatie | 67mm 8,4×1,2m – Rd:4.00 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.15 |
| Dikte | 67mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Floor 45 isolatie | 82mm 8,4×1,2m – Rd:4.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.65 |
| Dikte | 82mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Roof 35 isolatie | 105mm 5,0×1,2m – Rd:3.50 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.51 |
| Dikte | 105mm |
| m2 per rol | 6.00 |
PIF Roof 40 isolatie | 120mm 5,0×1,2m – Rd:4.00 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.93 |
| Dikte | 120mm |
| m2 per rol | 6.00 |
PIF Roof 45 isolatie | 135mm 5,0×1,2m – Rd:4.50 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 4.34 |
| Dikte | 135mm |
| m2 per rol | 6.00 |
MDF noklat parelwit 10x120x2600mm
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
Vanaf € 12,42 per stuk
| Lengte | 2750mm |
| Breedte | 120mm |
| Dikte | 12 |
PIF Biobased Floor 35 isolatie | 52mm 8,4×1,2m – Rd:3.50 (=10m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.65 |
| Dikte | 52mm |
| m2 per rol | 10.00 |
PIF Biobased Roof 35 isolatie | 105mm 5,0×1,2m – Rd:3.50 (=6m²)
Gewaardeerd 0 uit 5
Op voorraad
| Rc - Waarde | 3.51 |
| Dikte | 105mm |
| m2 per rol | 6.00 |

